W dniu 10 maja 2018 r. podczas cotygodniowej odprawy kadry kierowniczej uroczyście pożegnano odchodzącą na emeryturę Panią Janinę Stępień.

Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie insp. dr Marek Fałdowski wraz z podinsp. Andrzejem Pawłowskim – Kanclerzem WSPol  oraz przedstawicielami kadry kierowniczej podziękowali Pani Janinie Stępień z Sekcji ds. Kwatermistrzowskich za zaangażowanie, życzliwość oraz wieloletnią wzorową pracę, którą wykonywała na rzecz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Przyszła emerytka otrzymała życzenia realizacji własnych planów oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a także dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Pani Janina Stępień podjęła pracę w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie 20 czerwca 1989 roku. W czasie swojej 29 – letniej pracy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie dała się poznać jako osoba pracowita, koleżeńska, potrafiąca współpracować w zespole.

Tekst: W.Nowak
Zdjęcia: J.Pszczółkowski