W dniu 11 maja 2018 r. Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkół Elektrotechnicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie. Niewątpliwie było to dla nich ciekawe zakończenie tygodnia.

Wizyta uczniów z ZSEiT rozpoczęła się od pamiątkowego zdjęcia. Następnie wyznaczeni pracownicy WSPol  prezentowali  poszczególne obiekty Uczelni, opisując szczególny rodzaj pracy jakim bez wątpienia jest służba w Policji. Pierwszym z nich był budynek Biblioteki. Ponadto, aby pogłębić wiedzę historyczną odwiedzających zaprezentowano Izbę Pamięci Polskiej Policji. W dalszej części zwiedzania młodzież miała możliwość zapoznania się ze specjalistycznym obiektem, czyli Policyjnym Centrum Analityczno-Badawczym. Zwiedzanie zakończyła wizyta na obiektach sportowych, m.in.: strzelnicy, basenie i hali sportów walki.

Tekst i zdjęcia: W.Nowak