19 maja 2018 r. odbył się II Promykowy Bieg Charytatywny, w którym udział wzięło blisko 70 słuchaczy, studentów oraz kadra Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Nie liczył się ani czas, ani zwycięstwo. II Promykowy Bieg Charytatywny, którego organizatorem było Stowarzyszenie Promyk, odbył się w celu wspomagania rehabilitacji podopiecznych Stowarzyszenia. Uczestnicy biegu mogli spróbować swoich sił na dwóch dystansach wiodących leśnymi ścieżkami w Leśnictwie Lipnik.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, również wśród słuchaczy, studentów oraz kadry Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Każdy z uczestników wniósł opłatę startową, która w całości zostanie przekazana na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Możliwość pomocy potrzebującym przyniosła uczestnikom wiele radości, tym bardziej, że bieg odbył się w kolorowych barwach! Tego rodzaju inicjatywy nie tylko dają ogromną satysfakcję z pomocy innym, ale także promują aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia.

Wszystkim uczestnikom charytatywnego biegu serdecznie gratulujemy podjętej inicjatywy!

Tekst: D.Bruski
Zdjęcia: J.Konieczny/M.Ciesielska/D.Bruski