26 czerwca 2018 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie miało miejsce posiedzenie Senatu Uczelni, podczas którego przyjęto 10 uchwał. W imieniu Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie obradom przewodniczył podinsp. dr Zbigniew Mikołajczyk – Zastępca Komendanta-Prorektor WSPol.

Przewodniczący Senatu otworzył obrady, podczas których przedstawiono porządek posiedzenia i zaprezentowano 10 projektów uchwał. Dotyczyły one m.in: problematyki finansowej, zasad oraz wzorów umów związanych z odbywaniem studiów i pobieraniem opłat za świadczone usługi edukacyjne oraz trybu i warunków zwalniania z tych opłat, a także rekrutacji na studia pierwszego i drugiego stopnia w roku akademickim 2018/2019.

Uchwały poddano pod dyskusję i głosowanie. Wszystkie zostały jednogłośnie przyjęte.

Na zakończenie Zastępca Komendanta-Prorektor podziękował Senatorom za obecność i sprawny przebieg posiedzenia.

Tekst i zdjęcia: W.Nowak