W dniach 25-29 czerwca 2018 r. Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, w ramach międzynarodowego programu Erasmus+ odwiedzili przedstawiciele Państwowej Szkoły Policyjnej w Rydze: Pan Māris Riekstiņš – zastępca Dyrektora Państwowej Szkoły Policyjnej w Rydze oraz Pani insp. Olga Aņikoviča – nauczyciel języka angielskiego, a zarazem koordynator programu Erasmus+.

Wizyta rozpoczęła się od oficjalnego przywitania gości z Łotwy w imieniu insp. dra Marka Fałdowskiego – Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie przez mł. insp. dra Sławomira Zubańskiego – Prorektora ds. studenckich oraz podinsp. Annę Cwiklińską – Koordynatora Programu Erasmus+. W trakcie pobytu przedstawiciele Państwowej Szkoły Policyjnej w Rydze mieli możliwość m.in. obserwacji oraz prowadzenia zajęć w naszej Uczelni, odwiedzenia Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie oraz zapoznania się z bazą dydaktyczno-naukową WSPol.

Tekst i zdjęcie: W.Nowak