Herb Polski

21 lipca 2018 r. reprezentacja WSPol w Szczytnie wzięła udział w sportowej rywalizacji na terenie Centrum Sportu Młodzieżowego Agrykola w Warszawie. Z dobrej strony pokazali się biegacze szczycieńskiej Uczelni, którzy zajęli znakomite miejsca na podium.  Pierwsze miejsce w biegu na 5 km zajęła post. Patrycja Bosiak, natomiast w kat. mężczyzn drugie miejsce zajął podinsp. Maciej Wojciechowski. Serdecznie gratulujemy. Przedsięwzięcie przeprowadzono w ramach Centralnych Obchodów Święta Policji.

Jednym z głównych punktów harmonogramu zorganizowanego na „Agrykoli” pikniku rodzinnego był bieg na 1000 i 5000 metrów z okazji 99. rocznicy powołania Policji. W zawodach udział wzięła reprezentacja Wyższej Szkoły Policji w składzie:

• post. Patrycja Bosiak

Pierwsze miejsce w biegu na dystansie 5 km w kategorii kobiet zajęła post. Patrycja Bosiak – słuchaczka kursu zawodowego podstawowego realizowanego w WSPol, natomiast w kategorii mężczyzn na drugim stopniu podium stanął podinsp. Maciej Wojciechowski, starszy wykładowca Zakładu Wyszkolenia Specjalnego ISP WBW WSPol.