W dniu 14 września 2018 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyło się uroczyste zakończenie studiów podyplomowych w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej na Wydziale Policyjnych Nauk Stosowanych.

Podczas uroczystości w imieniu insp. dra Marka Fałdowskiego­ – Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, mł. insp. dr Anna Świerczewska-Gąsiorowska – Dziekan Wydziału Policyjnych Nauk Stosowanych pogratulowała zdania egzaminów, po czym wręczyła świadectwa ukończenia studiów wszystkim absolwentom. W uroczystości udział wzięli: mł. insp. dr Dorota Mocarska – Dyrektor Instytutu Nauk Prawnych, podinsp. dr Dominik Hryszkiewicz – Dyrektor Instytutu Nauk Społecznych oraz opiekun studiów nadkom. Jacek Krysiak.

Studia skierowane były do funkcjonariuszy i pracowników służb podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych. 71 uczestników studiów podyplomowych pogłębiło swoją wiedzę i umiejętności w obszarze rozpoznawania i identyfikowania problemów w prawidłowym zarządzaniu jednostką organizacyjną w administracji publicznej, co pozwoli im w sposób sprawny i skuteczny zarządzać podległymi jednostkami bądź komórkami organizacyjnymi.

Tekst: J. Aćman - Krysiak

Zdjęcia: W. Nowak