W dniu 25 września 2018 r. podczas cotygodniowej odprawy kadry kierowniczej odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzących na emeryturę pracowników Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie insp. dr Marek Fałdowski wraz z mł. insp. dr. Zbigniewem Mikołajczykiem – Zastępcą Komendanta-Prorektorem oraz mł. insp. Andrzejem Pawłowskim – Kanclerzem WSPol  i przedstawicielami kadry kierowniczej podziękowali Pani Danucie Giers z Dziekanatu Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Pani Agnieszce Piotrak z Sekcji ds. Kwatermistrzowskich, Pani Jadwidze Rykowskiej pracownikowi Biblioteki, a także Pani Sabinie Wilkowskiej pracownikowi Domu Studenckiego  WSPol za zaangażowanie, życzliwość oraz wieloletnią wzorową pracę, którą wykonywały na rzecz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Przyszłe emerytki otrzymały życzenia realizacji własnych planów oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a także dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Tekst: Wojciech Nowak
Zdjęcia: Jacek Pszczółkowski