Herb Polski

Po raz kolejny dobrą postawą wykazali się pływacy z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Studenci Uczelni na Mistrzostwach Akademickich w Pływaniu, które odbyły się w Olsztynie zdobyli dziewięć medali, w tym dwa złote, pięć srebrnych i dwa brązowe. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy  i życzymy kolejnych sukcesów.

13 grudnia br. reprezentacja pływaków Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zakończyła sezon startowy w roku akademickim 2015/2016. Na pływalni Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie studenci WSPol wywalczyli dziewięć medali podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego zorganizowanych przez Akademicki Związek Sportowy.

Reprezentacja Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie w składzie: Katarzyna Ćwik, Paulina Kuklik, Paweł Jankowski, Przemysław Dębski, Patryk Badeński i Kamil Cimala w każdej konkurencji walczyła do ostatniej długości basenowej, rywalizując m.in. z reprezentantami Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego. Po zaciętej rywalizacji w wyścigach na 50m oraz sztafecie klasyfikacja generalna przedstawiła się następująco:

1. Paweł Jankowski – złoto w stylu dowolnym, złoto w stylu grzbietowym
  2. Paulina Kuklik – srebro w stylu dowolnym;
  3. Katarzyna Ćwik – brąz w stylu klasycznym, brąz w stylu motylkowym;

Sztafeta, w której składzie byli Paweł Jankowski, Przemysław Dębski, Patryk Badeński i Kamil Cimala wywalczyli 2 miejsce na podium.

To kolejne sukcesy studentów WSPol w pływaniu. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszych pływaków na Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych MSWiA w Pływaniu.