Szkolenie funkcjonariuszy Zespołu Ruchu Drogowego Zakładu Prewencji i Profilaktyki Instytutu Służby Prewencyjnej Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie z zakresu obsługi symulatora kierowania pojazdami uprzywilejowanymi podczas działań typowych i ekstremalnych.

W dniu 26  kwietnia 2023r w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyło się szkolenie wykładowców zespołu ruchu drogowego Instytutu Służby Prewencyjnej przeprowadzone przez kom. dra Andrzeja Pogorzelskiego z zakresu obsługi symulatora kierowania pojazdami uprzywilejowanymi podczas działań typowych i ekstremalnych. Szkolenie to miało na celu podniesienie wiedzy i umiejętności obsługi symulatora kierowania pojazdami, wykorzystywanego do realizacji zajęć dydaktycznych na szkoleniach oraz kursach specjalistycznych.

Tekst: kom. dr Andrzej Pogorzelski ZPiP ISP WBiNP
Foto: Jacek Konieczny DKS WSPol