2 maja br. odbył się Turniej Piłki Nożnej Pracowników Samorządowych i Służb Mundurowych o Puchar Burmistrza Miasta Szczytno. W zmaganiach wzięło udział 6 zespołów reprezentujących różne służby mundurowe i samorządowe.

W finale zagrali Samorządowcy Szczytno oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie. Mecz po rzutach karnych wygrali Samorządowcy Miasta Szczytno. Na 3 miejscu uplasowała się drużyna Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, która wyprzedziła Areszt Śledczy w Olsztynie, wygrywając również w rzutach karnych 2-0. Zespół naszej Uczelni wystąpił w następującym składzie: Dariusz Sułkowski, Łukasz Kacprowicz, Andrzej Świercz, Artur Magnuszewski, Adam Boguszewski, Mariusz Daszewski, Adam Artych, Włodzimierz Sugier. Najlepszym strzelcem turnieju został Artur Magnuszewski a najlepszym bramkarzem turnieju Mariusz Daszewski. Gratulujemy.

Tekst i foto: asp. szt. Dariusz Sułkowski DŁiOI WSPol