W imieniu nadinsp. dr hab. Iwony Klonowskiej Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie , w  dniu 17 maja 2023 r. mł. insp. dr Monika Porwisz Prorektor ds. rozwoju, wzięła udział w uroczystym posiedzeniu Senatu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego z okazji Święta Uniwersytetu.

Spotkanie otworzył i przywitał zaproszonych gości JM Rektor Uniwersytetu prof. dr hab. Mirosław Minkina. W swoim przemówieniu podziękował zaproszonym gościom oraz społeczności akademickiej za przybycie na uroczystość. Podczas spotkania wręczono nominacje habilitacyjne i doktorskie, a pracownicy Uniwersytetu odebrali  medale i wyróżnienia. Wręczono także nagrody studentom Uczelni za wybitne osiągnięcia i wysokie wyniki w nauce. Jednocześnie JM Rektor podziękował zgromadzonym pracownikom za zaangażowanie i owocną pracę na rzecz Uniwersytetu i życzył dalszych sukcesów.

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie jest partnerem naukowym Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. W  dniu 20 stycznia 2022 r. pomiędzy Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie, a Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach zawarto porozumienie o współpracy naukowo-dydaktycznej, w ramach której strony mogą organizować wspólnie przedsięwzięcia badawcze, dydaktyczne i organizacyjne.

Tekst: mł. insp. dr Monika Porwisz Prorektor ds. rozwoju
Foto: Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny w Siedlcach