Koncert W ubiegłym tygodniu, w sali kinowej Akademii Policji w Szczytnie, gościliśmy zespół saksofonowy TOKAM Band, który zaprezentował szeroki repertuar piosenek w nowej odsłonie muzycznej. Wszyscy przybyli na koncert nie żałowali czasu spędzonego na terenie Uczelni.

W czwartkowy wieczór, 23 listopada 2023 r., w Sali Kinowej Akademii Policji w Szczytnie odbył się koncert zespołu TOKAM Band. W wypełnionej po brzegi sali funkcjonariusze, studenci i zaproszeni goście mieli okazję usłyszeć nowe brzmienia piosenek znanych artystów i zespołów tj. Lucky Chops, Lady Gaga, Adele i Bananarama, ale też popularne melodie i tematy jazzowe. TOKAM Band to grupa osób ze Szczytna i okolic, dla których wspólne muzykowanie to doskonały sposób na realizację swoich muzycznych zainteresowań. Pięć saksofonów wzmocnionych sekcją rytmiczną gwarantuje charakterystyczne brzmienie popularnych niegdyś przebojów w odświeżonych, często zupełnie odmienionych wersjach. Obecnie zespół liczy 8 osób: saksofony – Judyta Mazur, Monika Woźniak, Andrzej Paszko, Artur Kot i Oliwier Bojarski, instrumenty klawiszowe – Ignacy Enerlich, gitara basowa – Rafał Węgelewski oraz perkusja – Fabian Kot. Prowadzącym zespół jest Artur Kot.

Tekst: Mariusz Pardo Sekcja ds. Kwatermistrzowskich APwSz
Foto: Jacek Konieczny DKS APwSz