Na ręce nadinsp. dr. hab. Iwony Klonowskiej – Komendanta-Rektora Akademii Policji w Szczytnie wpłynęły podziękowania za okazaną pomoc i wsparcie akcji dobroczynnej pod hasłem „Paczka świąteczna dla mieszkańca DPS”. Podziękowania skierowały Pani Marta Ziółek – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Pani mgr Dorota Sędzińska-Bruździak – Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Szczytnie.

W grudniu ubiegłego roku społeczność Akademii Policji w Szczytnie zorganizowała akcje charytatywne na rzecz osób potrzebujących. Tradycyjnie słuchacze, studenci, funkcjonariusze i pracownicy cywilni Akademii Policji w Szczytnie ochoczo włączyli się w pomoc potrzebującym.

Jedną z akcji zorganizowanych na terenie Uczelni była dobrowolna zbiórka koleżeńska wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych APwSz w ramach akcji dobroczynnej organizowanej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Szczytnie pod hasłem „Paczka świąteczna dla mieszkańca DPS – IV edycja”. W akcję włączyli się również nasi studenci i słuchacze. Przekazane dary zostały rozdysponowane i przygotowano z nich paczki świąteczne dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Szczytnie i filii DPS w Spychowie.

Poniżej link do informacji, która ukazała się na naszej stronie jako relacja i podsumowanie tego przedsięwzięcia.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM zaangażowanym!

Tekst: DKS APwSz