Herb Polski

W piątek 7 czerwca br. o godzinie 7:45 na terenie placu apelowego Akademii Policji w Szczytnie, studenci, słuchacze i kadra Uczelni włączyła się w akcję charytatywną polegającą na wykonaniu 10 pompek. Wszystko to dla mł. asp. Krzysztofa Sobieraja, który w trakcie służby został potrącony przez pojazd, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

W styczniu 2024 r. mł. asp. Krzysztof Sobieraj – funkcjonariusz garnizonu łódzkiego – w trakcie pełnienia obowiązków służbowych, został potrącony przez pojazd, którego kierowca nie dostosował się do polecenia zatrzymania pojazdu do kontroli i uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze Policji z całej Polski zmobilizowali się w celu wsparcia Krzyśka, organizując szereg przedsięwzięć charytatywnych, wydarzeń sportowych, koncertów i zbiórek pieniędzy.

Akademię Policji w Szczytnie nominowała Szkoła Policji w Pile oraz Ośrodek Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu. Dziękujemy.

Akademia Policji w Szczytnie wykonała zadanie. Do kontynuacji wyzwania nominowaliśmy Komendę Powiatową Policji w Szczytnie. Powodzenia.

Zachęcamy wszystkie chętne osoby do wsparcia młodszego aspiranta Krzysztofa Sobieraja z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, by pomóc mu w tym trudnym dla niego czasie. Krzysztof jesteśmy z Tobą, wracaj do zdrowia.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie portalu Zrzutka.pl - http://zrzutka.pl/c5mjnm 

 

 

 

Tekst: DKS APwSz
Dron: Jacek Konieczny DKS APwSz
Kamera i Montaż: Adam Gewartowski DKS APwSz