22 czerwca 2024 r. na stadionie Akademii Policji w Szczytnie odbył się piknik rodzinny Szczycieńskiego Klubu Sportowego „Gwardia” Szczytno, w ramach którego swoje stoisko promocyjne wystawiła nasza Uczelnia.

Wydarzenie miało na celu podsumowanie wieńczącego się sezonu rozgrywek wszystkich grup wiekowych. Zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, pucharami, statuetkami oraz materiałami promocyjnymi. Warto nadmienić, iż w bieżącym roku SKS „Gwardia” Szczytno obchodzi 70-lecie swojego istnienia.

W ramach przedsięwzięcia odbył się mecz towarzyski pomiędzy zawodnikami SKS „Gwardii” Szczytno a rodzicami, który spotkał się ze szczególnym zainteresowaniem. Przybyli na piknik goście gromko wspierali swoich bliskich i znajomych. Organizatorzy przygotowali ponadto szereg dodatkowych atrakcji dla uczestników wydarzenia, w tym ślizgi wodne oraz poczęstunek wypełniony pysznymi przekąskami oraz produktami z grilla.

Na pikniku rodzinnym nie mogło zabraknąć przedstawicieli Działu Komunikacji Społecznej Akademii Policji w Szczytnie, którzy przybliżyli zainteresowanym stoiskiem tajniki służby w Policji oraz funkcjonowania Uczelni. Na zainteresowanych oczekiwały stanowisko plastyczne, zestaw przeciwuderzeniowy oraz fotościanka. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia ochoczo odpowiadali na pytania m.in. z zakresu funkcjonowania Policji i bezpieczeństwa ruchu drogowego, w nagrodę otrzymując gadżety promocyjne Akademii Policji w Szczytnie.

Organizatorom gratulujemy tak profesjonalnie zorganizowanego wydarzenia i dziękujemy za możliwość bycia częścią tych szczególnych obchodów.

Tekst: DKS APwSz
Foto: Jacek Konieczny DKS APwSz