Akademia Policji w Szczytnie przygotowała ofertę edukacyjną Uczelni. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której dowiesz się jakie warunki należy spełnić, aby zostać studentem Akademii Policji w Szczytnie.

26 sierpnia br. na ogrodzeniu Akademii Policji w Szczytnie, od strony ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, umieszczono 4 plansze, które w sposób syntetyczny ukazują ofertę edukacyjną Uczelni i zachęcają do wstąpienia w szeregi naszej formacji.

Pierwsza z plansz przedstawia ofertę studiów cywilnych, kolejna skierowana jest do funkcjonariuszy i pracowników służb podległych MSWiA, zaś trzecia z plansz to oferta edukacyjna studiów podyplomowych. Natomiast docelowymi odbiorcami ostatniej planszy promocyjnej są osoby rozważające służbę w Policji. Hasło „Zostań policjantem” wraz z odnośnikiem do informacyjnej witryny internetowej ma na celu wzbudzenie zainteresowania i chęci zapoznania się ze szczegółami doboru do Policji.

Akademia Policji w Szczytnie nieprzerwanie udoskonala swoją ofertę, chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych kandydatów, tylko na przestrzeni ostatnich lat, oferta została wzbogacona między innymi o takie kierunki jak „Kryminalistyka w służbie prawa”, „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni” oraz „Administracja o specjalności administracja w bezpieczeństwie”.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej, doświadczonym pracownikom cywilnym, rozwiniętej infrastrukturze dydaktyczno-sportowej, bogatym zasobom bibliotecznym oraz szeroko zakrojonej współpracy z krajowymi i zagranicznymi uczelniami wyższymi, Akademia Policji w Szczytnie przyczynia się do ustawicznego zwiększania liczby specjalistów na potrzeby służb i formacji dbających o bezpieczeństwo państwa i jego obywateli.

Tekst: DKS APwSz
Foto: Jacek Konieczny DKS APwSz