Światowe Dni Młodzieży oraz Szczyt NATO dawno za nami. W zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom tych wydarzeń zaangażowanych było wielu policjantów, w tym z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Pochwały za profesjonalizm spływały do funkcjonariuszy z wielu stron. Gratulacje przedstawicielom służb mundurowych złożył również Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jedną z osób wyróżnionych przez Pana Mariusza Błaszczaka została nadkom. dr Anna Rolka – Kierownik Zakładu Zarządzania Kryzysowego IBiPP WBW WSPol. Serdecznie gratulujemy.

4 listopada 2016 r.  insp. dr hab. Piotr Bogdalski – Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, w obecności insp. dr Danuty Bukowieckiej – Zastępcy Komendanta-Prorektor oraz nadkom. dr. Jarosława Truchana – Dyrektora Instytutu Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego WBW WSPol przekazał nadkom. dr Annie Rolce - Kierownikowi Zakładu Zarządzania Kryzysowego IBiPP WBW WSPol list gratulacyjny Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji  za zaangażowanie w zabezpieczenie dwóch największych wydarzeń, jakie tego roku odbywały się w Polsce. Mowa o Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie oraz szczycie NATO w Warszawie.

Pan Mariusz Błaszczak w słowach skierowanych do nadkom. dr Anny Rolki docenił jej fachowość, profesjonalizm oraz wielkie poświęcenie. Życzył jej również dalszych sukcesów zawodowych.

Serdecznie gratulujemy tego wyróżnienia!

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.wspol.edu.pl

Opr. i zdj. D.Bruski