Decyzją Wydziałowego Kolegium Elektorów Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Prodziekanem ds. studenckich Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego została kom. dr Aneta Łyżwa z Instytutu Badań nad Przestępczością Kryminalną i Terroryzmem WBW WSPol. Osobiste gratulacje nowej Pani prodziekan złożył mł. insp. dr Marek Fałdowski – Komendant-Rektor WSPol.

3 kwietnia 2017 r. w Wyższe Szkole Policji w Szczytnie miało miejsce spotkanie, podczas którego mł. insp. dr Marek Fałdowski – Komendant-Rektor WSPol złożył gratulacje nowej Prodziekan ds. studenckich Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego Pani kom. dr Anecie Łyżwie – nauczycielowi akademickiemu pełniącemu służbę na stanowisku adiunkta w Zakładzie Studiów nad Przestępczością Zorganizowaną i Terroryzmem Instytutu Badań nad Przestępczością Kryminalną i Terroryzmem Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Kom. dr. Aneta Łyżwa na funkcję Prodziekana ds. studenckich WBW została wybrana 30 marca 2017 r. przez Wydziałowe Kolegium Elektorów WBW WSPol. Ważność tych wyborów w drodze uchwały nr 11/2017 stwierdziła Wydziałowa Komisja Wyborcza WBW WSPol.

Do zadań nowo powołanego prodziekana należeć będzie m.in. zajmowanie się sprawami studenckimi związanymi z przebiegiem studiów oraz warunkami studiowania, działalnością studenckiego ruchu naukowego, czy wspieranie samorządu studenckiego oraz organizacji studenckich.

Podczas spotkania Komendant-Rektor złożył kom. dr Anecie Łyżwie serdeczne gratulacje oraz życzenia powodzenia  i satysfakcji związanych z pełnieniem nowej funkcji.

W spotkaniu udział wzięli również: podinsp. dr Zbigniew Mikołajczyk – Zastępca Komendanta-Prorektor WSPol oraz mł. insp. dr Krzysztof Łojek – Dziekan Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego WSPol.

Autor. D. Bruski