10 czerwca 2017 r. odbył się Promykowy Bieg Charytatywny, w którym udział wzięło aż 60 słuchaczy oraz kadra Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie!

Nie liczył się ani czas, ani zwycięstwo. Promykowy Bieg Charytatywny, którego organizatorami było Stowarzyszenie Promyk oraz Stowarzyszenie Morsy Reset Szczytno odbył się w celu wspomagania rehabilitacji podopiecznych Stowarzyszenia Promyk. Uczestnicy biegu mieli do pokonania dystans około 5 kilometrów.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i już kilka dni przed imprezą zabrakło pakietów startowych. Jednak nie zniechęciło to słuchaczy WSPol, którzy pomimo tego chcieli wziąć udział w biegu i wnieśli opłatę startową. Wszystko po to, by wspomóc niepełnosprawne dzieci i osoby pokrzywdzone w wyniku wypadków komunikacyjnych.

Możliwość pomocy potrzebującym przyniosła uczestnikom wiele radości, tym bardziej, że bieg odbył się w kolorowych barwach! Tego rodzaju inicjatywy nie tylko dają ogromną satysfakcję z pomocy innym, ale także promują aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia.

Wszystkim uczestnikom charytatywnego biegu serdecznie gratulujemy podjętej inicjatywy!

Opr. J. Sikora

Zdjęcia: M. Ciesielska

J. Konieczny
Tygodnik Szczytno