Dnia 21 czerwca 2017 r. Komendant-Rektor mł. insp. dr Marek Fałdowski w obecności Zastępcy Komendanta-Prorektora podinsp. dra Zbigniewa Mikołajczyka oraz Kanclerza insp. Krzysztofa Barana wręczył policjantom Instytutu Badań nad Przestępczością Zorganizowaną i Terroryzmem Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego nagrody motywacyjne za zorganizowanie i przeprowadzenie XX Międzynarodowej Konferencji „Techniczne Aspekty Przestępczości Teleinformatycznej”, która miała miejsce w naszej Uczelni w dniach 12-14 czerwca 2017 r. Komendant-Rektor wyraził słowa uznania oraz podziękowania za ogromny wkład i zaangażowanie naszych funkcjonariuszy w organizację jubileuszowej edycji konferencji TAPT, na którą składało się ponad 50-siąt odczytów, debat i warsztatów.

Tegoroczna edycja była największą z dotychczas zorganizowanych, zgromadziła bowiem niemal 360 uczestników z kraju i zagranicy. Uczestnicy konferencji w trakcie jej trwania podkreślali wysoki poziom merytoryczny oraz wzorową organizację spotkania, które rokrocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Więcej informacji o XX edycji konferencji TAPT znajduje się pod adresem:

Autor tekstu: A. Stefanowicz
Autor zdjęć: I. Drach