Dnia 27 czerwca 2017 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie miało miejsce posiedzenie Senatu Uczelni.

Przedmiotem obrad było uchwalenie trzech uchwał.

Dwie pierwsze zreferował Dziekan Wydziału Administracji mł. insp. dr Janusz Bryk a dotyczyły one uruchomienia kierunku „Kryminologia” o specjalności kontrola przestępczości na studiach drugiego stopnia o profilu praktycznym na Wydziale Administracji Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz określenia opisu efektów kształcenia na tym kierunku.

Trzecia i zarazem ostatnia uchwalona tego dnia uchwała dotyczyła nowego statutu Uczelni. Jej treść szczegółowo zaprezentowała Przewodnicząca Senackiej Komisji Statutowej – insp. dr hab. Izabela Nowicka.

Wszystkie uchwały poddano pod dyskusję i głosowanie.

Obrady zakończył i zamknął Przewodniczący Senatu, Komendant-Rektor mł. insp. dr Marek Fałdowski, który podziękował Senatorom za obecność i sprawny przebieg posiedzenia.

Autor zdjęć i tekstu:
A. Stefanowicz